Kierowca Pojazdu Ciężarowego kat. C plus HDS

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5600 - 5900
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

 ECO SOPOT poszukuje pracowników na stanowisko

KIEROWCA POJAZDU CIĘŻAROWEGO kat. C z uprawnieniami HDS
Miejsce pracy – teren Miasta Sopotu

PRACA OD ZARAZ

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. C
  • aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów o łącznej masie całkowitej powyżej 3,5 tony
  • sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność i chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • staranność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy zmianowej
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  •  mile doświadczenie w pracy na pojazdach specjalistycznych typu śmieciarka, hakowiec oraz doświadczenie w pracy w branży komunalnej.
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • prowadzenie pojazdu specjalistycznego: śmieciarka, hakowiec.
  • wykonywanie prac związanych z odbiorem i załadunkiem odpadów
  • transport odpadów  po wyznaczonej trasie
  • właściwe zabezpieczenie przewożonego ładunku
  • dbanie o stan techniczny pojazdu
Atrakcyjne zarobki, możliwość awansu płacowego, 13te wynagrodzenie, świadczenia socjalne, prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [ukryte] lub pisemnie na adres ECO SOPOT , al. Niepodległości 723a 81-853 Sopot, pok. A

Aktualizacja: 01.06.2023