Kierowca TAXI, FREE NOW, BOLT, UBER,

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
5000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Stawki rosną, zarabiaj razem z nami ! Zapraszamy kierowców do obsługi pasażerów na terenie Trójmiasta. TAXI. FREE NOW, BOLT, UBER, Korporacja.

Oferujemy:
  • wyposażony służbowy samochód z licencją na Gdansk, Gdynie.
  • taksometr, karty paliwowe.
  • atrakcyjne cotygodniowe wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat.B min 2 lata
  • badania lekarskie na taxi
  • badania psychotechniczne na taxi
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka polskiego
  • mile widziana znajomość topografii Trójmiasta
  • wysoką kulturą osobistą
  • dbanie o powierzone mienie
Obowiązki :
  • przewóz pasażerów na terenie Trójmiasta
  • rozliczanie dokumentów
  • bezpieczna jazda
  • utrzymanie samochodu w czystości
Zapraszam do kontaktu. Tel. [ukryte] godz.8-18 pn-sb
lub mail: [ukryte]
Informacje o firmie
Współpracując z Nami na własnym aucie, nie musisz otwierać własnej działalności, aby pracować jako kierowca Free Now, Uber, Bolt. Pracujesz legalnie na podstawie umowy zlecenie, nie musisz prowadzić księgowości i rozliczasz się na podstawie PIT. Robimy szkolenia z aplikacyj.
Pomagamy w załatwieniu dokumentów.