Kierowca - dostawca przesyłek paletowych kat.B

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7500 - 8000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Dystrybucja GDA Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierowca kat B - dostawca przesyłek drobnicowych
Miejsce pracy:
Pruszcz Gdański / Gdańsk / woj. pomorskie
Opis stanowiska: kierowca do dystrybucji towarów i przesyłek drobnicowych
WYMAGANIA:
  • prawa jazdy kategorii B,
  • znajomość topografii Trójmiasta,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • doświadczenie w dystrybucji towarów i przesyłek drobnicowych.
  • umiejętność pracy z ludźmi ( dostarczmy przesyłki w różne miejsca )
Obowiązki:
  • realizacja zaplanowanych tras,
  • terminowe realizowanie doręczeń i odbiorów przesyłek - max 15 stopów
  • dbałość o powierzony sprzęt,
  • rzetelne rozliczanie dokumentacji.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • wynagrodzeniem na poziomie 5000 – 5500 zł / netto miesięcznie,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia w sumie od 250 do 300 zł netto / dzień
  • system pracy pn – pt 8:00 – 17:00
  • jazdę samochodami marki Mercedes Sprinter będącymi pod stałą opieką serwisu
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie wyższych uprawnień
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym PZU
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia okresowe z zakresy BHP / ADR / pierwszej pomocy medycznej
  • stały dostęp na terenie bazy do myjni dla auta i zaplecza socjalnego dla kierowcy
Mile widziane osoby z doświadczenie i znajomością topografii Trójmiasta.
Formy kontaktu:
Dołącz do nas, pod numerem telefonu: [ukryte] udzielimy dalszych informacji. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [ukryte]
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).