Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca kat. B

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Oczekujemy:

  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenia w bezkolizyjnym prowadzeniu pojazdów
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dyspozycyjności i komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności współpracy z klientem

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie aut na wynajem/opieka nad flotą zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Podstawienie/odbiór samochodów do/od klientów na terenie Polski i UE
  • Wyjazdy na delegacje zlecone przez przełożonego
  • Odprowadzanie/odbieranie samochodów z serwisów, odbiór nowych samochodów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Opiekę medyczną
  • Zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach

Aktualizacja: 29.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl