Kierowca kat. C (chłodnia)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Witam,
Zatrudnię kierowcę pojazdu ciężarowego typu chłodnia kategoria C. Praca jest od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy weekendowej. Praca polega na doręczaniu i odbieraniu przesyłek paletowych z żywnością, która wymaga kontrolowania temperatury podczas transportu. Obsługiwany teren to głównie województwo pomorskie. Siedziba firmy znajduje się w Wojanowie koło Pruszcza Gdańskiego.
Oferuję:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (po okresie próbnym),
  • wynagrodzenie 6000 - 7000 zł na rękę, płatne zawsze w terminie,
  • pracę gwarantującą codzienne powroty do domu.
W zakres obowiązków kierowcy wchodzi:
  • przygotowanie pojazdu oraz dokumentów do transportu,
  • załadunek i rozładunek towaru u klienta,
  • zabezpieczenie ładunku,
  • kontrolowanie temperatury podczas transportu,
  • terminowe wypełnianie i rozliczanie się z dokumentów,
  • dbałość o czystość auta i ekonomiczną eksploatację,
  • rejestracja czasu pracy i jazdy.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. C,
  • doświadczenie na stanowisku kierowcy mile widziane,
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej,
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego,
  • orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,
  • punktualność.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej - ZADZWOŃ!
ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

Aktualizacja: 13.08.2023