Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (od)
3600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa na zastępstwo,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Wymagania:
Prawo jazdy kat. B
Sumienność
Odpowiedzialność
Punktualność

Obowiązki:
Rozwożenie posiłków na podany adres
składanie kartonów
Rozlewanie sosów i kompotów
Drobna pomoc w lokalu (wyciągnięcie ogródka, wyrzucanie śmieci)

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie
Fajna atmosferę w pracy
Zniżkę na jedzenie w czasie pracy
Określoną liczbę dni/godzin w miesiącu

Informacje o firmie
Cześć!

Do naszego Bistro Lubię szukamy kierowcy!
Jesli nie masz własnego samochodu, albo po prostu wolisz jeździć służbowym. To nie ma problemu
nasze autka czekają właśnie na ciebie.

Pierwszy kierowca zaczyna pracę o 11.00
kolejne zmiany są o 12/13/16 zależy od dnia tygodnia i zapotrzebowania.
Lokal czynny jest do 22.00 i przeważnie o tej godzinie kończymy pracę ( wiadomo że jak przychodzisz na rano kończysz wcześniej)
Ale te 8 Godzin przeważnie w pracy musisz spędzić :)

Co możemy powiedzieć o nas?
Jesteśmy małym bistro na Ujeścisku. Atmosfera w pracy jest wesoła, ale wiadomo że w czasie tabaki, każdy zajmuje się praca.
Jest czas na żarty, rozmowę, jedzenie ale kiedy trzeba pracować to pracujemy!