Kierowca z uprawnieniami C/C+E

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • uprawniania Operatora HDS i zwyżki koszowej,
  • doświadczenie w pracy z samochodami ciężarowymi,
  • umiejętności z zakresu podstaw mechaniki samochodowej,
  • umiejętności z jazdy terenowej samochodem ciężarowym,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie pracy w sektorze energetycznym.

Opis stanowiska

  • praca w delegacjach - Polska i zagranica,
  • prowadzenie pojazdu ciężarowego, wyposażonego w HDS lub zwyżkę,
  • prowadzenie pojazdu w warunkach trudnego terenu,
  • operowanie HDS / Zwyżka,
  • współpraca z przełożonymi i członkami brygady w zakresie prowadzonych prac na stacjach lub liniach energetycznych.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dużą ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników,
  • stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, zwrot kosztów podróży służbowych o zakwaterowanie w delegacji
  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku.

Aktualizacja: 16.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl