Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca/Dostawca

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5200 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: Kierowca-Dostawca 2024

Obowiązki:
Realizacja dostaw owocowych skrzynek, soków i innych produktów spożywczych dla klientów z sektora B2B
Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami
Współpraca z BOK oraz przedstawicielem handlowym

Wymagania:
Czynne prawo jazdy kat. B.
Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego
Praca w dniach PN – PT (nie pracujemy w weekendy)
Wysoka kultura osobista oraz samodzielność
Dodatkowym atutem będą badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
Dofinansowanie do zajęć sportowych (karta Multi-Sport)
Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (karta Medicover)
Nieograniczoną ilość owoców w pracy :)
Zniżki na firmowe produkty i usługi

Informacje o firmie
Owoce Do Biura. Jesteśmy stabilną firmą z wieloletnim doświadczeniem w logistyce świeżych produktów do biur i zakładów pracy. Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko kierowca/dostawca

Prosimy bardzo CV przesyłać na adres mailowy:
[ukryte]

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Daily Krudysz S.K.A.. B zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie przez Daily Krudysz S.K.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@dailyfruits.pl Administratorem Twoich danych osobowych jest Daily Krudysz S.K.A. Możesz się z nami skontaktować pod adresem praca@dailyfruits.pl Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem praca@dailyfruits.pl lub (22) 868 04 99

Aktualizacja: 26.01.2024