Kierowców kat. C Zimowego Utrzymanie Dróg

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
6800 - 6900
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakład Sprzątania Placów i Ulic Mielczarek, Sobański spółka jawna poszukuje pracowników do pracy na stanowisku:

Kierowca C - zimowego i letniego utrzymania dróg.

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia.

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie pojazdu typu pługosolarka / piaskarka do odśnieżania i posypywania ulic w okresie zimowym, zamiatarka uliczna w okresie letnim
• Dbałość o sprzęt i jego zabezpieczanie po zakończonej pracy

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. C
• Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej
• Mile widziane doświadczenie przy Zimowym Utrzymaniu Dróg
• Odpowiedzialność za powierzony sprzęt

Oferujemy:
• Umowa zlecenie (możliwość pracy stałej na umowę o pracę po okresie zimowym)
• Wynagrodzenie 5 000 zł netto + premia
• Możliwość również pracy na godziny w pojedyncze dni / weekendy stawka od 32 zł / h
• Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku