Kierownik Bazy Sprzętu

Deweloper: Willbud

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków:
- Zarządzanie bazą sprzętu
- Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sprzętu i jego dostępności dla użytkowników
- Prowadzenie i bieżące aktualizowanie dokumentacji technicznej i administracyjnej dotyczącej bazy sprzętu
- Planowanie i organizowanie przeglądów technicznych oraz serwisu sprzętu
- Zarządzanie procedurami zakupu oraz rozporządzania sprzętem, w tym przestoje i zutylizowanie przestarzałych urządzeń
- Monitorowanie stanu technicznego sprzętu oraz określanie potrzeb modernizacji lub dodatkowego wyposażenia
- Współpraca z zespołami projektowymi i inżynierami ds. technologii w celu zapewnienia odpowiedniego sprzętu dla bieżących i przyszłych projektów
- Zarządzanie i nadzór nad zespołem technicznym odpowiedzialnym za utrzymanie i konserwację sprzętu
- Tworzenie i realizacja budżetu działu sprzętu
- Zapewnienie przestrzegania i egzekwowania standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w związku z użytkowaniem sprzętu.

Nasze wymagania
- Zarządzanie i nadzorowanie bazy sprzętu w firmie
- Planowanie, organizowanie i monitorowanie procesów związanych z zamówieniami i dostawami sprzętu
- Zapewnienie odpowiedniej ilości i jakości sprzętu do realizacji projektów
- Monitorowanie stanu magazynu sprzętu i regularne aktualizowanie danych
- Utrzymywanie kontaktów z dostawcami i negocjowanie umów zakupowych
-  Koordynowanie przepływu sprzętu między różnymi inwestycjami firmy
- Zapewnienie zachowania obowiązujących procedur związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
- Opracowywanie raportów dotyczących stanu i zużycia sprzętu
- Szkolenie i wsparcie podległego personelu w obszarze zarządzania sprzętem
- Stałe doskonalenie procesów i wprowadzanie efektywnych rozwiązań w zarządzaniu bazą sprzęt.

Mile widziane
- Wykształcenie techniczne.

To oferujemy
- formę zatrudnienia jaką preferujesz,
- wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
- pełną wyzwań i możliwości rozwoju pracę,
- udział w innowacyjnym projektach,
- realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji.

Aktualizacja: 27.11.2023