Kierownik Budowy / Kierownik Robót Drogowych

Branża / kategoria
Budownictwo

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w realizacji projektów drogowych
  • uprawnienia budowlane w branży drogowej
  • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu

Zakres obowiązków:

  • koordynacja działań i nadzór nad jakością i terminowością prowadzonego kontraktu
  • zarządzanie budżetem i ryzykiem projektu
  • przygotowywanie analiz technicznych robót budowlanych
  • zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole projektów
  • kontakt z inwestorem
  • wsparcie zespołu przygotowania produkcji w zdobyciu kontraktów w ramach zamówień publicznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobre warunki i narzędzia prac

Aktualizacja: 29.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl