Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik Budowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną
  • Współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy
  • Negocjacje z dostawcami i podwykonawcami
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • Min. rok doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zakresu obowiązków
  • Bony świąteczne
  • Budowy w okolicach Trójmiasta .
Informacje o firmie
Nasz klient to profesjonalna firma budowlana działająca w Trójmieście. Ich wieloletnie doświadczenie zaowocowało setkami zadowolonych inwestorów, dla których realizowali projekty związane między innymi z: budową domu, wykończeniem pod klucz, projektowaniem wnętrz, a także robotami ziemnymi. Firma działa na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni, ale też realizuje wiele zleceń budowlano-remontowych w całym województwie pomorskim. Zespół to profesjonaliści, którzy wyróżniają się jakością na rynku.