Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik Działu Druku

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

CPA Display Sp z o.o. to firma kompleksowo tworząca stojaki i standy POS.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego tworzymy niekonwencjonalne rozwiązania systemów POS, które zaskakują wysoką jakością i trwałością wykonania. Realizacja zamówień szytych na miarę, zgodnych z nawet najbardziej wyszukanymi życzeniami to nasza specjalność.
Niepowtarzalne stojaki i standy POS są tworzone na terenie naszej firmy kompleksowo od A do Z– od pomysłu poprzez projekt, inżynierię, produkcję, montaż, aż po posprzedażowe wsparcie naszych Klientów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kierownika Działu Druku.

Zakres obowiązków:
· zarządzanie pracy podległego zespołu około 2-3 osób,
· budowanie efektywnego zespołu,
· realizacja planów produkcyjnych oraz celów w zakresie wydajności, jakości i terminowości,
· współpraca z innymi działami w zakresie realizacji zadań produkcyjnych,
· optymalizowanie procesów w Dziale Druku,
· aktywny udział w testach i wdrażaniu nowych produktów,
· przestrzeganie norm zużycia surowców i materiałów,
· kontrola stanów materiałów produkcyjnych,
· współpraca z serwisami maszyn, bieżąca konserwacja,
· inicjowanie zmian w zakresie usprawnień procesów produkcyjnych,
· analiza przyczyn reklamacji w dziale i wprowadzanie działań naprawczych,
· szkolenie i wdrażanie nowych pracowników,
. dopilnowanie czystości i porządku na terenie hali produkcyjnej.

Nasze wymagania:
· doświadczenie w zakresie druku cyfrowego (UV, latex, ploter),
· znajomość technologii oraz zagadnień druku cyfrowego i sitodruku,
· mile widziana znajomość zagadnień druku offsetowego,
· znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
· doświadczenie w zarządzaniu pracą podległych pracowników,
· znajomość pakietu MS Office,
· doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność nawiązywania relacji i zarządzania podległym zespołem,
· bardzo dobra organizacja pracy i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów.

Oferujemy:
· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
· pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: Dębogórze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Aktualizacja: 22.01.2024