Kierownik Działu Inwestycji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Kierownik Działu Inwestycji z uprawnieniami wykonawczymi

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - budownictwo ogólne, posiadanie uprawnień wykonawczych oraz przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
  • minimum 5 lat pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, kierowania zespołem pracowników oraz koordynowania pracy podmiotów zewnętrznych współrealizujących zadania,
  • znajomość pakietu Microsoft Office, zasad wycen robót budowlanych,
  • komunikatywność, umiejętność rozwiązywania trudnych zadań
Zakres obowiązków podstawowych:
  • organizacja, nadzór całokształtu procesu inwestycyjnego i rozliczeniowego wielorodzinnego budynku mieszkalnego, okresu gwarancji  oraz remontów użytkowanych budynków mieszkalnych  Spółdzielni,
  • realizacja planów, wycen,  uzgodnień terenowo - prawnych, przetargów, rozliczeń,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w realizacji zadań,
  • merytoryczna i formalna kontrola faktur związanych z prowadzonymi inwestycjami
Spółdzielnia oferuje: umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
Wymagane dokumenty:
  • cv z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  • oświadczeniem o zgodzie na przetwarzania danych osobowych w celu prowadzenia procesu rekrutacji.
Miejsce składania dokumentów:
Aplikacje należy złożyć do Spółdzielni Mieszkaniowej „Południe” w Gdańsku,
ul. Strzelców Karpackich 1 w sekretariacie lub przesłać na adres [ukryte] w terminie do dnia 24.11.2023 roku.
Na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni wybrani kandydaci.