Kierownik Działu Spedycji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Spedycja,
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 88/08/2023/KM

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.
Od ponad 24 lat działamy w branży HR.
Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjna podstawa +premie od obrotu oddziału
  • Służbowy komputer i telefon
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie, zajęcia językowe, bilety do kina teatru itp.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zakres zadań:
  • Prowadzenie biura, rekrutacja i zatrudnienie spedytorów
  • Opracowanie rocznego budżetu biura i jego realizacja
  • Działania w obrębie pozyskiwania klientów i przewoźników
  • Ustalanie zadań i celów dla podległych spedytorów
  • Współpraca z handlowcami terenowymi i działami firmy

Kryteria rekrutacji:
  • Min. 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym lub spedytora
  • Wykształcenie: średnie / wyższe
  • Umiejętność budowania i  prowadzenia zespołu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pozyskiwania klientów i przewoźników
  • Budowanie i praca z budżetem
  • doświadczenie na rynku szwedzkim
  • mile widziana znajomość  języka szwedzkiego