Kierownik Działu Technicznego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Infrastruktura,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Estate Care Zarządzanie Nieruchomościami jest największym w Polsce północnej, profesjonalnym podmiotem świadczącym usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami.
Naszą specjalnością są Wspólnoty Mieszkaniowe oraz nowoczesne nieruchomości komercyjne. Zarządzamy ponad 100 obiektami o powierzchni użytkowej przekraczającej 700.000 m2 położonych w Gdańsku, Sopocie i Gdyni.
Posiadamy siedzibę w centrum Sopotu oraz cztery oddziały, pozostając na co dzień do dyspozycji zarządów i właścicieli nieruchomości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy rekrutację do naszego zespołu na stanowisko:

Kierownik utrzymania technicznego nieruchomości
Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska
Prowadzenie nadzoru na zespołem techników obsługujących nieruchomości w zakresie bieżącej konserwacji, drobnych prac budowlanych i modernizacyjnych, w szczególności:
  • nadzór i koordynacja świadczonych usług z zakresu obsługi technicznej,
  • opracowanie norm i procedur obsługi,
  • kontrola przestrzegania norm i procedur,
  • analiza dokumentacji technicznej wraz z organizacją jej przechowywania i udostępniania,
  • rekrutacja pracowników działu,
  • sporządzanie ocen technicznych usterek występujących na zarządzanym zasobie.
Wymagania
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe min 5 lat,
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) – w stopniu średnio zaawansowanym umożliwiającym swobodne zbieranie i analizę danych oraz sporządzanie raportów,
  • prawo jazdy kat. B.
  • dobra organizacja pracy, rzetelność, samodzielność, zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie wybranej przez kandydata formy współpracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • finansowanie szkoleń zawodowych i innych.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Estate Care sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie dla potrzeb obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania CV.