Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik Projektu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i prowadzenia projektów,
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz norm bezpieczeństwa,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

  • Planowanie i nadzorowanie realizacji projektów budowlanych,
  • Zarządzanie zespołem oraz podwykonawcami,
  • Raportowanie postępów i wyników prowadzonych projektów,
  • Kontrola budżetu, terminów oraz jakości wykonanych prac,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP na budowie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Pakiet benefitów (karta multisport, opieka zdrowotna, etc.),
  • Szkolenia podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Aktualizacja: 12.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl