Kierownik Robót Mostowych

Branża / kategoria
Budownictwo

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane (specjalizacja mostowa)
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności mostowej
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • możliwość rozpoczęcia pracy w przeciągu miesiąca
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót drogowych
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • pracę z doświadczonym zespołem

Aktualizacja: 07.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl