Kierownik Robót (budownictwo hydrotechniczne)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo

Nasze wymagania

POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA:
  • posiada min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze budownictwa hydrotechnicznego;
  • posiada uprawnienia budowlane inżynieryjne hydrotechniczne (lub konstrukcyjno-budowlane, jeśli w ich zakres włączone są uprawnienia hydrotechniczne);
  • posiada zdolności przywódcze i negocjacyjne;
  • jest nastawiona na współpracę i sprawną komunikację w zespole;
  • komunikuje się w języku angielskim;
  • poszukuje stabilnego zatrudnienia w dużej organizacji.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie dokumentacją projektową na budowie z obszaru budownictwa hydrotechnicznego – organizacja przepływu informacji projektowej oraz realizacyjnej we wszystkich fazach projektu;
  • wsparcie w zakresie sprzedaży u inwestora, monitorowaniu budżetu i harmonogramu realizacji inwestycji;
  • nadzór nad realizowanym kontraktem;
  • koordynacja w zakresie robót dodatkowych i optymalizacyjnych;
  • kontrola jakości oraz terminowości realizowanych inwestycji, w tym odbiór robót pod kątem parametrów jakościowych i ilościowych oraz nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;
  • monitoring i optymalizacja kosztów budowy;
  • koordynacja prac podwykonawców;
  • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót;
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie;
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań;
  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami oraz negocjowanie warunków umownych z podwykonawcami.

Benefity

  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów

Aktualizacja: 21.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl