Kierownik Sieci Dealerskiej Maszyn NON-JCB

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane o profilu rolniczym, marketingowym lub mechanika i budowa maszyn)
  • Doświadczenie w sprzedaży / współpracy z dealerami maszyn rolniczych
  • Gotowość do częstych wyjazdów i pracy w terenie, prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobre umiejętności komunikowania się i negocjacyjne
  • Wiedza o uwarunkowaniach rynku rolnego

Opis stanowiska:

  • Rozwój, budowanie sieci dealerskiej marek innych niż JCB w powierzonym regionie
  • Aktywna promocja, marketing marek maszyn non-JCB w przydzielonym regionie
  • Aktywne wsparcie w dalszej profesjonalizacji istniejącej sieci dealerskiej
  • Tworzenie w porozumieniu z dealerami planów (rocznych) dla całego zakresu wsparcia dealerów, wszelkich działań Agrihandler (w tym szkoleń) na powierzonym terenie
  • Przygotowywanie i uzgadnianie planów działań dla wewnętrznych działów firmy, wspierających sprzedaż dealerską w celu realizacji planów sprzedażowych
  • Egzekwowanie realizacji planów sprzedażowych dealerów w zakresie maszyn, części zamiennych i akcesoriów.
  • Kwartalne ustalanie z dealerami odpowiedniego poziomu zapasów maszyn i/lub akcesoriów oraz części zamiennych, zamawianie i monitorowanie realizacji uzupełniania braków
  • Udzielanie wsparcia podczas negocjacji z klientami dealerów w zakresie sprzedaży maszyn, szkolenia z metod sprzedaży
  • Inicjowanie działań mających na celu udoskonalanie oferty, zarządzanie informacją rynkową w celu wykorzystania potencjału i budowania przewagi konkurencyjnej oferty Agrihandler
  • Wsparcie dealerów w zarządzaniu kluczowymi klientami
  • Monitorowanie zobowiązań finansowych dealerów na rzecz Agrihandler
  • Przeprowadzanie oceny dealerów, wdrażanie programów usprawniających i rozwijających współpracę.
  • Sprzedaż maszyn innych firm niż JCB w regionach nie objętych zasięgiem sieci

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Motywacyjny pakiet wynagradzania
  • Szkolenia w zakresie wiedzy produktowej i technicznej
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Aktualizacja: 23.12.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl