Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik budowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo

Wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego
  • znajomość obsługi programów Microsoft Office i AutoCAD
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją robót budowlanych w oparciu o dokumentację projektową
  • planowanie oraz koordynowanie prac przy jednoczesnym dbaniu o wysoką jakość realizowanych inwestycji
  • rozwiązywanie wszelkich problemów technicznych związanych z budową
  • nadzór i koordynacja prac podwykonawców
  • uczestniczenie w odbiorach, naradach koordynacyjnych, spotkaniach z Inwestorem
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP na terenie budowy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji, zdobywania wiedzy i doświadczenia

Aktualizacja: 18.10.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl