Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik budowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Zakres obowiązków
  • Pełnienie funkcji kierownika budowy w rozumienia Prawa Budowlanego;
  • Kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową;
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP;
  • Organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem;
  • Egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót;
  • Nadzór nad zamawianiem i dostarczaniem materiałów;
  • Analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji;
  • Raportowanie przebiegu procesu budowlanego;
  • Zarządzanie zespołem inżynierów budowy.
Wymagania
  • Uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi – warunek konieczny;
  • Doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji mieszkaniowych lub komercyjnych– warunek konieczny;
  • Znajomość Prawa Budowlanego oraz warunków technicznych w zakresie inwestycji mieszkaniowych;
  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie;
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów.

Zapewniamy
Wymagania
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Program emerytalny
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych - Multisport
  • Premie
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Spotkania integracyjne

Murapol S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300) przy ul. Dworkowa 4, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000275523, REGON: 072695687, NIP: 5471932616 CELE I PODSTAWY PRAWNE PRZETWARZANIA DANYCH § Wykonanie umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną za pośrednictwem serwisu internetowego pod adresem https://www.murapol.pl/ na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych z związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej jako: RODO; § cele analityczne i statystyczne służące poprawie stosowanych funkcjonalności i usług świadczonych za pośrednictwem Serwisu, zapewnienia sprawnego funkcjonowania Serwisu oraz wyjaśnienia okoliczności niedozwolonego korzystania z Serwisu, które wynikają z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO; § cele związane z emisją obligacji Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO