Kierownik ds. budowy maszyn

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka przemysłowa, budowa maszyn, zarządzanie projektami),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w całościowym zarządzaniu projektami wdrożeniowymi lub wieloletnie doświadczenie jako konstruktor,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i znajomość budowy maszyn przemysłowych oraz zasad ich funkcjonowania.

Opis stanowiska:

  • kierowanie projektami z zakresu automatyki przemysłowej/budowy maszyn i linii produkcyjnych/zrobotyzowanych urządzeń produkcyjnych,
  • doprecyzowanie i monitorowanie ustaleń technicznych,
  • udział w kreowaniu rozwiązań technicznych,
  • współpraca z działami konstrukcji, automatyki i produkcji,
  • współpraca z dostawcami komponentów, monitorowanie terminowości i jakości produktów,
  • nadzór nad postępami i całościową realizacją prac montażowych,
  • nadzór nad wdrożeniem rozwiązań.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczeń podczas wymian z pracownikami z Francji,
  • naukę języka angielskiego lub francuskiego,
  • rozwój talentów,
  • pakiet medyczny,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • pakiet socjalny

Aktualizacja: 21.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl