Kierownik działu Spawania

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis
Firma Eko-laser SP. Z O.O. SP. K. Bożepole Małe ul. Polna 1 NIP: 588**08, Regon : [ukryte] Poszukuje do pracy pracowników na stanowisko :
Kierownik Działu Spawania
Zakres obowiązków:
Kierowanie zespołem pracowników. Przydzielanie i rozliczanie zadań, kontrola wydajności,
optymalizacja procesów
Nadzór nad realizacją produkcji zgodnie z założonym planem (planowanie produkcji miesięczne i
codzienne) przy optymalnym wykorzystaniu parku maszynowego i zasobów ludzkich
Doradztwo techniczne i merytoryczne przy bieżących zleceniach
Przestrzeganie norm jakościowych oraz wymogów dokumentacji technicznej
Redukcja kosztów produkcji
Organizacja i przygotowanie pracy pod najbliższe zamówienia
Umiejętność zarządzania  wieloosobowym zespołem pracowników produkcyjnych
Weryfikacja i ocena kwalifikacji zatrudnionych w firmie spawaczy w celu podnoszenia ich umiejętności
spawalniczych
Weryfikacja i ocena kwalifikacji kandydatów do pracy
Nadzór nad wprowadzaniem nowych spawaczy oraz ich przyuczanie
Nadzorowanie oraz rozliczanie dyscypliny i przestrzegania przepisów BHP na stanowiskach pracy
Samodzielne rozliczanie działu

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Wykształcenie minimum średnie techniczne
Doświadczenie i umiejętność rozwiązywania zaistniałych problemów produkcyjnych oraz personalnych
Dobre umiejętności komunikacyjne, organizacyjne, analityczne oraz planistyczne
Dobra znajomość obsługi komputera
Znajomość technik spawania oraz robotyki i automatyki
Dobra znajomość rysunku technicznego
Kreatywność i inicjatywa w działaniu, duża dynamika pracy i chęć wprowadzania zmian
Silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz odpowiedzialność za wyniki
Zdolność do podejmowania odpowiedzialnych decyzji
Umiejętności przywódcze i zarządzania zespołem
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Rzetelne wypełnianie swoich obowiązków
Znajomość nowoczesnych technologii i chęć ich wdrażania
Umiejętność pracy w stresie oraz radzenia sobie z "trudnymi sytuacjami"
Dyspozycyjność
To oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
Przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prywatną opiekę medyczną
Dofinansowanie do posiłków

Informacje o firmie
Eko-laser dostarcza swoim klientom nowoczesne usługi w zakresie obróbki metali. Chcemy poszerzać zakres oferowanych usług, aby sprostać coraz większym wymaganiom klientów, poprzez stałe unowocześnienie parku maszynowego i doskonalenie kadry.