Kierownik działu instalacji i prefabrykacji rozdzielnic

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
10000 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

PHU MARPOR poszukuje osoby na stanowisko:
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • pełny etat,
  • wsparcie (zawodowe) w pierwszych miesiącach pracy,
  • możliwość rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności poprzez szkolenia,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
Zakres obowiązków:
  • sporządzanie ofert na zapytania klientów w dziale prefabrykacji rozdzielnic,
  • analiza cen materiałów na rynku,
  • kontakt z obecnymi oraz potencjalnymi  klientami firmy,
  • wykonywanie rysunków powykonawczych (schematów), opisów itp.
  • nadzór i zarządzanie współpracą z dostawcami w zakresie cen i      terminów dostaw,
  • nadzór i organizacja pracy warsztatu/działu prefabrykacji rozdzielnic,
  • optymalizacja kosztów i usprawnianie wydajności warsztatu,
  • wsparcie w ofertowaniu i zaopatrzeniu inwestycji instalatorskich,
  • współpraca z warsztatem i instalatorami.
Wymagania:
  • dobra znajomość branży elektroinstalacyjnej,
  • znajomość programu GstarCAD ( odpowiednik AutoCAD ),
  • znajomość MS Office,
  • zaangażowanie w pracę,
  • Prawo jazdy, kat. B
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Informacje o firmie
Firma elektroinstalacyjna MARPOR działająca na rynku od 2007 roku, to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w wykonywaniu instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych oraz od roku prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych. Przy wykonywaniu robót firma wykorzystuje nowoczesne, certyfikowane materiały oraz nowatorskie i sprawdzone na rynku technologie. Dzięki temu jakość usług od lat pozostaje na najwyższym poziomie i jest doceniana przez Klientów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU MARPOR w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.