Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik montażu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie pracą zespołu oraz zapewnienie poprawnego procesu montażu zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami;
  • Zapewnienie terminowego oraz rzetelnego wykonania powierzonych zadań zgodnie z planem i standardami jakościowymi;
  • Nadzór technologiczny nad przestrzeganiem instrukcji oraz opracowywanie działań doskonalących;
  • Ustalanie harmonogramu prac zespołów montażowych;
  • Wsparcie techniczne po montażu;
  • Tworzenie wycen pracy i nadzorowanie oraz analizowanie kosztów;
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług niezbędnymi podczas montażu.
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Umiejętności związane z planowaniem;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i zdolności przywódcze;
  • Samodzielność i komunikatywność;
  • Znajomość branży technicznej będzie atutem;
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B (Ty decydujesz!);
  • Możliwość prowadzenia ciekawych i ambitnych projektów;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku i podnoszenie kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • Pracę w zgranym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów.
Informacje o firmie
Tworzymy nieszablonowe iluminacje, dekoracje świetlne oraz jedyne w swoim rodzaju multimedialne Garden of Lights. Jako twórcy Garden of Lights chcemy zbliżać do siebie ludzi i za pomocą światła opowiadać im wspaniałe historie, budząc przy tym niezapomniane emocje.
Nasz świat jest otwarty na ludzi i to napędza wszystkich w Garden of Lights, niezależnie od tego czym aktualnie się zajmujemy. Cenimy optymizm, chęć rozwoju, własną inicjatywę, ale i pracę zespołową. Szukamy ludzi zaangażowanych, kreatywnych i pełnych pasji, którzy staną się częścią naszej świetlnej rodziny. Jeśli chcesz do nas dołączyć – aplikuj!
CV prosimy o wysyłanie na adres: [ukryte] .

Aktualizacja: 08.12.2023