Kierownik produkcji (wydział montażu)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Mechanika,
Produkcja
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: KPW/03/23

Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS, w imieniu swego Klienta, będącego firmą produkcyjną z obszaru produkcji technicznej; poszukuje współpracownika na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
  • planowanie, realizowanie i zamykanie poszczególnych projektów produkcyjnych w obszarze  wydziału montażu mechanicznego,
  • koordynowanie, motywowanie i zarządzanie pracą kilkudziesięcioosobowego zespołu,
  • rozliczanie czasu pracy pracowników oraz zleceń produkcyjnych,
  • planowanie i kontroling zużycia materiałów w oparciu o plany produkcyjne i monitoring zaopatrzenia,
  • monitoring ciągłości i optymalizacja procesu produkcyjnego (projektowa produkcja gniazdowa).
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne, np. budowa maszyn, itp.),
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku typu Kierownik produkcji, Kierownik projektu (idealnie w firmie realizującej produkcję projektową o profilu technicznym),
  • konieczna będzie dobra znajomość j. angielskiego.
  • umiejętność zarządzania kilkunastu-kilkudziesięcioosobowym zespołem,
  • umiejętność szybkiej analizy sytuacji, ustalania priorytetów i nastawienie na realizację wyznaczonego celu uwzględniając optymalizację kosztów produkcji,
  • zmysł organizatora pracy,
  • znajomość i rozumienie zasadności stosowania systemu ISO 9001.
Oferujemy:
  • stałe i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • finanse ustalane indywidualnie,
  • nowoczesny zakład pracy,
  • pracę w firmie na etapie stabilnego wzrostu i rozwoju, realizującą projekty dla renomowanych firm i instytucji na całym świecie,
  • zaawansowaną technicznie i technologicznie branżę,
  • wzrost i rozwoju zawodowy, podnoszenie kwalifikacji,
  • partnerską współpracę bezpośrednio z Prezesem firmy.
Zapraszamy:
  • do przesyłania CV na adres [ukryte] , w tytule wiadomości koniecznie wpisując nr ref. KPW/05/23
W treści CV koniecznie należy dopisać;
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr KPW/05/23 prowadzonym przez  SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.
Skontaktujemy się z  wybranymi Kandydatami. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979.
KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanym dalej: „Rozporządzenie” lub „RODO” informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych może Pani/Pan uzyskać kontaktując się z Administratorem w następujący sposób: listownie na adres: ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, drogą e-mailową: [ukryte] , telefonicznie – www.searchers.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę, udostępniania Pani/Pana danych potencjalnym pracodawcom, udziału w przyszłych procesach rekrutacji (o ile Pani/Pan wyraziła/ł na to zgodę) oraz udzielania Pani/Panu pomocy w znalezieniu pracy, w tym poprzez prezentowanie Pani/Panu odpowiednich ofert pracy. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest: obowiązek prawny w zakresie uzyskania danych osobowych określonych w treści przepisu art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy - art. 6 ust. 1 lit c) RODO; podejmowanie działań przed zawarciem umowy o pracę bądź umowy cywilnoprawnej - art. 6 ust. 1 lit b) RODO; prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora -  art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, tj.: w zakresie danych zebranych od Pani/Pana podczas rozmowy kwalifikacyjnej; Administrator ma prawnie uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Pani/Pana umiejętności i zdolności - jest to mu potrzebne do oceny czy jest Pani/Pan odpowiednią osobą na stanowisko, na które prowadzona jest rekrutacja;  zgoda wyrażona przez Panią/Pana w zakresie przetwarzania danych wykraczających poza katalog danych osobowych określony przepisem prawa, o którym mowa w pkt a powyżej - odnośnie Pani/Pana udziału w aktualnym procesie rekrutacji, jak i przyszłych, prowadzonych przez Administratora procesach rekrutacji, a także odnośnie przekazania Pani/Pana danych osobowych określonemu podmiotowi (potencjalnemu pracodawcy) – jeżeli taka zgoda została przez Panią/Pana wyrażona - art. 6 ust. 1 lit a) RODO; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji celów przetwarzania zebranych od Pani/Pana danych, o których mowa powyżej w ust. 2, tj. co do zasady: w przypadku wyrażenia zgody na wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym - do czasu zakończenia prowadzonego procesu rekrutacyjnego i zostaną usunięte najpóźniej w ciągu miesiąca po jego zakończeniu. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji – Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat od dnia wyrażenia zgody w tym zakresie lub do dnia cofnięcia udzielonej przez Panią/Pana zgody; w zakresie, w jakim przetwarzanie Pani/Pan danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora – przez okres istnienia prawnie uzasadnionych interesów Administratora lub do czasu wyrażenia skutecznego sprzeciwu wobec takiego przetwarzania ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr KPW/05/23 prowadzonym przez SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.