Kierownik robót elektrycznych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo

  praca w delegacjach Obowiązki

  • nadzorowanie realizacji robót elektrycznych/energetycznych na placu budowy,
  • nadzór i kontrola nad postępami prac, przygotowywanie obmiaru postępu robót,
  • koordynowanie prac podwykonawców, harmonogramów, przeglądy ilościowe,
  • kontrola kosztów oraz jakości, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji,
  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (min. inżynier),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie w zakresie robót energetycznych,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Aktualizacja: 19.08.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl