Kierownik robót w branży instalacyjnej / technologicznej / mechanicznej

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy lub kierownika robót dla obiektów przemysłowych lub Inżyniera samodzielnie nadzorującego prace
  • uprawnienia do wykonywania czynności dozoru ruchu górniczego o specjalności budowlanej w zakładach górniczych wydobywających węglowodory otworami wiertniczymi
  • znajomość specyfiki prace w budownictwie przemysłowym (optymalnie w energetycznym i/lub gas&oil)
  • umiejętność planowania i harmonogramowania prac
  • bardzo dobra znajomość programów: Excel, Word, Microsoft projekt
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w delegacji w systemie tygodniowym lub dwutygodniowym
  • prawo jazdy kat. B

Zadania na stanowisku:

  • pełnienie funkcji Kierownika/Inżyniera robót technologiczno-mechanicznych w zakresie montaży instalacji technologicznych (aparaty, rurociągi, armatura itd.) na budowie obiektu przemysłowego
  • wsparcie w kontraktacji robót technologiczno-mechanicznych oraz materiałów
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i bieżąca współpraca z biurem projektowym
  • nadzór nad prawidłowością wykonywanych robót i dostaw
  • weryfikacja pracy podwykonawców pod kątem jakości, terminowości prac oraz prowadzenie spraw formalnych związanych z podległymi podwykonawcami (korespondencja, protokoły, raporty, itd.) oraz egzekwowanie wymagań umownych.
  • udział w uruchomienia instalacji i serwis instalacji
  • przygotowanie i kompletacja dokumentacji powykonawczej z wykonywanych prac (technicznej oraz jakościowej)
  • prowadzenie ofertowania i wycen dla nowych projektów

Aktualizacja: 19.08.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl