Ogłoszenie nieaktualne

Konserwator

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: R/1/2024

Główne zadania realizowane na stanowisku:
  • obsługa techniczna infrastruktury Uczelni,
  • planowanie i realizacja drobnych napraw.
Poszukiwane kompetencje:
  • wykształcenie średnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole.
Naszym pracownikom oferujemy:
  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • ciekawą i samodzielną pracę w największym polskim holdingu uczelni niepublicznych,
  • dofinansowanie do benefitów (karty MultiSport, Medicover Sport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • dodatkowe dni wolne od pracy,
  • wyjazdy integracyjne oraz spotkania świąteczne

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie do 31.01.2024 r swoich aplikacji (CV) bezpośrednio na adres mailowy: [ukryte]