Konsultant ds. sprzedaży szkoleń ORKE

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w promocji i sprzedaży usług w placówkach oświatowych
  • Otwartość na nowe wyzwania zawodowe i chęć uczenia się
  • Umiejętności prowadzenia skutecznych rozmów handlowych
  • Umiejętność planowania, organizacji i realizacji działań handlowych w terenie
  • Orientacja na potrzeby klienta i własne cele
  • Gotowość do pracy terenie
  • Prawo jazdy kat. B

Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół   Główne zadania:

  • Aktywna sprzedaż szkoleń i realizacja celów sprzedażowych we wskazanym regionie
  • Budowanie trwałych relacji z osobami decyzyjnymi w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych
  • Diagnoza potrzeb szkoleniowych i doradztwo w zakresie wyboru szkoleń ORKE
  • Przygotowanie ofert handlowych szkoleń dla rad pedagogicznych i kadry zarządzającej
  • Raportowanie efektów pracy w terenie
  • Monitorowanie jakości realizowanych szkoleń ORKE
  • Uczestnictwo w wydarzeniach edukacyjnych

Korzyści dla Ciebie?

  • Umowa o pracę oraz niezbędne narzędzia (samochód, tablet, telefon)
  • Wynagrodzenie oraz premia za wyniki, konkursy sprzedażowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia produktowe, systemowe i sprzedażowe rozwijające kompetencje
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole ORKE

Aktualizacja: 16.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl