Ogłoszenie nieaktualne

Konsultant ds. wdrożeń

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Jeśli posiadasz:

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku: przy wdrażaniu rozwiązań IT,
  • doświadczenie w prowadzeniu analiz przedwdrożeniowych oraz dokumentowaniu wyników spotkań i zebranych wymagań – warunek konieczny,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta,
  • praktyczną znajomość notacji BPMN,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • znajomość Pakietu MS Office (szczególnie MS Excel, Power Point),
a dodatkowo cechuje Cię:
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy,
  • rzetelność,
  • zorientowanie na realizację celów,
  • umiejętność rozpoznania problemów i aktywnego generowania rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby,

która realizować będzie następujące zadania:

  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych (zbieranie wymagań, identyfikowanie potrzeb klienta i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania),
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej,
  • prowadzenie prezentacji systemu,
  • tworzenie wytycznych dla developerów i współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania,
  • konfigurowanie systemu,
  • przygotowanie i nadzorowanie testów akceptacyjnych użytkowników,
  • prowadzenie szkoleń,
  • wsparcie klienta w trakcie całego procesu wdrożenia.

Oferujemy:

  • Home Office
  • Narzędzia pracy
  • Ciekawe Projekty
  • Nauka Języka Angielskiego
  • Opieka Zdrowotna
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Fundusz Kulturalny
  • Karta Sportowa

Aktualizacja: 19.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl