Konsultantka ds. Urody i Sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

A NEW THERAPY Sp. z o. o.
dystrybutor marki  L’Erbolario - lidera na włoskim rynku w branży kosmetyków naturalnych, cenionych na całym świecie i utożsamianych z najwyższą jakością i skutecznością działania
zatrudni osobę na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • dbałość o wizerunek marki L’Erbolario
  • profesjonalna obsługa klientów
  • doradztwo w zakresie doboru oferowanych w sklepie kosmetyków
  • budowanie relacji z klientami
  • realizowanie sprzedaży (w tym obsługa kasy fiskalnej oraz znajomość oprogramowania Subiekt)
  • dbanie o ekspozycję produktów zgodną z wytycznymi Product Managera marki
  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu
  • sprzedaż wyrobów marki L’Erbolario i marek powiązanych
Wymagane:
  • co najmniej średnie wykształcenie (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
  • doświadczenie w handlu, obsłudze klienta (preferowana praca w drogeriach, perfumeriach, sklepach marek kosmetycznych oraz doświadczenie w sprzedaży kosmetyków naturalnych).
  • znajomość rynku i aktualnych trendów w kosmetologii
  • otwartość, entuzjazm i wysokie umiejętności sprzedażowe oraz interpersonalne
  • uczciwość i pracowitość
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym i w weekendy
Oferowane:
  • odpowiedzialna, ciekawa i pełna wyzwań praca dla dynamicznie rozwijającej się ekskluzywnej marki kosmetycznej
  • stabilność zatrudnienia (docelowo etat)
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
Wyłącznie osoby spełniające powyższe warunki, prosimy o przesłanie pocztą swojej aplikacji (CV, list motywacyjny, referencje) do dnia 21.03.2024 pod adresem:
e-mail: [ukryte]
z dopiskiem „Konsultantka ds. Urody"

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.