Kontrola jakości - do przyuczenia

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych z siedzibą w Gdańsku Osowej poszukuje kandydatów na stanowisko Kontrolera Jakości.
DO PRZYUCZENIA, NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA

Obowiązki:
  • Ocena i dopuszczanie materiałów na produkcję zgodnie z określonymi standardami jakościowymi.
  • Przeprowadzanie inspekcji wizualnych i pomiarów materiałów.
  • Współpraca z działem produkcji w celu zapewnienia wysokiej jakości wyrobów.
  • Dokumentowanie przeprowadzonych kontroli oraz raportowanie wyników.
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć nauki i przyuczenia się do zawodu kontrolera jakości.
  • Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Szkolenie w zakresie stanowiska
  • Szkolenie w zakresie tworzyw sztucznych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze kontroli jakości.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie kolegów z zespołu.
  • pakiety medyczne i sportowe
  • okres próbny do 3 miesięcy umowa zlecenie, następnie umowa o prace na czas określony max do roku czasu, umowa o pracę na czas nieokreślony
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [ukryte]
W tytule wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Kontrolera Jakości".
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Aktualizacja: 05.03.2024