Koordynator / Inżynier Budowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo

Wymagania:

  • Student wszystkich lat studiów zaocznych bądź osoba po ukończeniu studiów na kierunkach: budownictwo, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne lub pokrewne
  • Chęć do pracy, zdobywania praktyki zawodowej oraz rozwijania się w branży
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją w tym języku (uwzględniając pisanie raportów i maili) będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość 1-2 dniowych wyjazdów służbowych (TDD) będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie obowiązków inżyniera budowy/koordynatora prac/asystenta na inwestycjach prowadzonych przez firmę
  • Wsparcie zespołu inspektorów nadzoru inwestorskiego
  • Administrowanie projektem
  • Pomoc w realizacji postępowań przetargowych, kontrola kosztów projektu
  • Pomoc w nadzorowaniu jakości i terminowości realizowanych robót
  • Wsparcie w przygotowaniu raportów na prowadzonych projektach, analizie harmonogramów oraz koordynacji międzybranżowej
  • Wsparcie w przygotowaniu raportów technical due-diligence
  • Współpraca z zespołem oraz innymi uczestnikami procesu

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie doradztwa technicznego świadczącej usługi dla branży budowlanej i nieruchomości z zakresu zarządzania projektami, construction management, pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego, audytora TDD, monitora inwestycji, zewnętrznego eksperta itp.
  • Bliską współpracę z ekspertem w branży, inżynierami, projektantami, wykonawcami, prawnikami oraz inwestorami i deweloperami
  • Realną możliwość nabycia nowych kompetencji w zakresie inżynierii, ESG oraz digitalizacji procesów
  • Możliwość uzyskania praktyk do uprawnień budowlanych
  • Umowę o pracę na pełen etat, umowę zlecenie, B2B
  • Niezbędne szkolenia
  • Ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną oraz pakiet Multisport

Aktualizacja: 21.12.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl