Koordynator Procesów Optymalizacyjnych

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania formalne

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne lub o profilu matematycznym / informatycznym / ekonomicznym;
  • Wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra obsługa pakietu Office, w szczególności MS Excel, MS Power Point;
  • Mile widziane znajomość programu SQL lub innych używanych do analizy danych;
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B;
  • Mile widziana znajomość przepisów BHP.
Oczekiwania interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
  • Proaktywna postawa i umiejętności komunikacyjne;
  • Zdolność do podejmowania trafnych decyzji i dostarczania wyników na czas;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacji pracy własnej;
  • Samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Główne zadania

  • Tworzenie raportów i analiz, wyciąganie wniosków, proponowanie rozwiązań;
  • Przygotowywanie analiz w trybie ad-hoc;
  • Tworzenie nowych oraz rozwój funkcjonujących raportów i narzędzi wykorzystywanych do analiz danych;
  • Merytoryczne i organizacyjne wsparcie kadry zarządzającej Zakładów Kopalni Kruszyw i Wytwórni Betonu w zakresie przygotowywanych analiz;
  • Udział w tworzeniu procesów optymalizacyjnych w obszarze Materials;
  • Uczestnictwo oraz przygotowywanie prezentacji i analizy dla grupy zarządzającej na comiesięczne spotkania Pionu;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy: Dział Ochrony Środowiska, Dział BHP, Dział Produkcji, Dział Jakości i Technologii.

Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i terminową wypłatę wynagrodzenia;
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Rozbudowany pakiet benefitów m.in.:
    • Prywatna opieka medyczna LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny;
    • Karty sportowe Fit Profit i możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych;
    • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny;
    • Dostęp do platformy My Benefit, która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach;
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki;
    • Jeżeli jesteś Rodzicem gwarantujemy dodatkowy dzień wolny ekstra w celu sprawowania opieki nad pociechą. Dla świeżo upieczonych Rodziców finansujemy wyprawkę tzw. "becikowe” ;
    • Dofinansowanie do okularów;
    • Programy szkoleniowe realizowane online i stacjonarnie;
    • Atrakcyjny system nagród- nagrody jubileuszowe, nagrody za osiągnięcia półrocza, nagrody roku;
    • W trudnej sytuacji życiowej, finansowej- pomoc w postaci zapomogi finansowej.
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia od liderów z branży;
  • Pracę w zespole, gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera;
  • Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika - BHP to nasz priorytet !

Aktualizacja: 06.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl