Koordynator Realizacji Projektów GRP

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo,
Produkcja
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: KoP

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!]

Opis stanowiska:
  • koordynowanie prac montażowych rur i kształtek na budowie;
  • zarządzanie grupą podległych pracowników;
  • dzienne raportowanie prac;
  • udział w spotkaniach z głównym wykonawcą robót oraz firmami montażowymi;
  • ścisła współpraca z BHP;
  • wsparcie kierownika działu podczas prac w fabryce.

Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy wyjazdowej (delegacje) na czas trwania projektu w Polsce (ewentualna możliwość wsparcia w projektach międzynarodowych);
  • uprawnienia budowlane i sanitarne;
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników do 20 osób na budowach;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku 3 lata;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • angielski komunikatywny (współpraca w środowisku międzynarodowym);
  • umiejętność zarządzania zespołem oraz organizacji pracy;
  • zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane znajomość SAP;
  • znajomość prac laminiarskich będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • dodatek do pracy wyjazdowej;
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • pracę w oparciu o nowoczesne metody i technologie;
  • przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kafeterię benefitów;
  • pakiet socjalny;
  • dodatkowy dzień wolny, płatny w ramach Święta Pracownika Amiblu.

Istnieje możliwość pacy wyłącznie projektowej/wyjazdowej, bez pracy w fabryce.

Aktualizacja: 03.04.2024