Koordynator ds. Sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta

Kogo szukamy?

  • lubisz pracę z klientami i potrafisz realizować ich potrzeby;
  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;
  • jesteś przedsiębiorczy i bierzesz odpowiedzialność za to, co robisz;
  • chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia;
  • lubisz działać zespołowo;
  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;
  • umiesz szybko podejmować decyzje;
  • masz doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą.

Jakie zadania na Ciebie czekają

  • profesjonalna i kompleksowa obsługę naszych klientów;
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta
  • współtworzenie i koordynowanie pracy zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces;
  • dostępność towarów w dziale i ich prawidłowe oznakowanie;
  • monitorowanie osiąganych wyników sprzedaży;
  • koordynowanie bieżącego funkcjonowania działu.

Twoje benefity w Ekipie Leroy Merlin:

  • premię za progresję;
  • udział w wynikach i akcjonariat;
  • fundusz mieszkaniowy;
  • dofinansowanie do termomodernizacji;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • prywatna opieka medyczna;
  • eTutor - platforma do nauki języków obcych;
  • kafeteria benefitów MyBenefit;
  • rabat na zakupy;
  • telefon służbowy.

Aktualizacja: 05.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl