Koordynator ds. marketingu i promocji

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Automatyka,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: DASKO/08_2023_MAR

  Obowiązki:
  • ustalanie strategii komunikacji marki , mile widziane w branży technicznej
  • przygotowanie materiałów promocyjnych, dbanie  o jakość kontentu na stronie www (video i grafiki)
  • wprowadzanie zmian, aktualizacja i poprawki na stronie www zgodnie z wytycznymi brandingowymi
  • monitorowanie branży oraz działań konkurencji
  • tworzenie spójnych form video i grafik w programie CANVA na potrzeby wizerunkowe
  • wsparcie wizerunkowe( tworzenie prezentacji, prostych form graficznych)
  • współpraca z działem sprzedaży, grafikami oraz zewnętrznymi agencjami
  • organizacja eventów firmowych i spotkań szkoleniowych
  • nadzór i rozwój kanału Youtube
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
Wymagania:
  • minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów
  • rozwinięte poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • systematyczność, jak i umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy
  • praktyczna znajomość programu CANVA, Corel Draw, programu do składu prostych filmów na potrzeby wizerunkowe
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • otwartość i energia, praca  w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • mile widziany uśmiech i pozytywne nastawienie
  • Oferujemy:
  • elastyczna forma współpracy w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
  • możliwość rozwoju i samorealizacji,
  • prywatny pakiet medyczny,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • miłą atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV
Informacje o firmie
DASKO ELECTRONIC
Jesteśmy  firmą projektowo – wdrożeniowo – produkcyjną. Działamy w branży elektronicznej i elektrycznej automatyki przemysłowej – szczególnie dla branży wentylacji i klimatyzacji. Nasz zespół to ludzie doświadczeni, ambitni, tworzący z pasją i zaangażowaniem nowoczesne technologicznie produkty. Poprzez stały rozwój, wykorzystywanie naszych umiejętności stale udoskonalamy naszą ofertę opierając się na postępie technicznym w dziedzinie wysokich technologii.

Aktualizacja: 28.07.2023