Koordynator terenowy załadunków / Mierniczy

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4000 - 13000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt,
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do stałej współpracy osób na stanowisko:

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Telefon służbowy
Samochód służbowy po okresie próbnym
Elastyczny plan pracy
Zwrot kosztów dojazdów do pracy
Pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B
Własny samochód na początek współpracy
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Język niemiecki będzie dodatkowym atutem
Gotowość do pracy na świeżym powietrzu
Gotowość do 2-tygodniowych wyjazdów służbowych do Niemiec

Poszukujemy osób mających doświadczenie w leśnictwie lub branżach pokrewnych.

Jesteśmy w stanie przyuczyć osoby bez doświadczenia.

Obowiązki:

Koordynacja załadunków kontenerów w wyznaczonym przez załadowcę miejscu
Kontrola jakościowa ładunku
Pomiar i liczenie kłód
Bieżące raportowanie poprzez komunikator
Dokumentacja zdjęciowa procesu załadunku
Kontakty z leśniczymi, kierowcami ciężarówek i operatorami maszyn ładujących
Upload zebranych danych na serwer firmy

Cv proszę wysyłać wyłącznie na adres [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CARGO PIOTR MANIA w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aktualizacja: 14.09.2023