Koordynator/Koordynatorka ds. Realizacji Projektów

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Doradztwo i consulting,
HR
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Fundacja Integralia poszukuje doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko Koordynatora/Koordynatorki ds. Realizacji Projektów. Jeśli jesteś osobą zorientowaną na cele, komunikatywną, sprawnie organizującą pracę własną i zespołu i chcesz wspierać w aktywizacji zawodowej osoby z niepełnosprawnością, zapraszamy do aplikacji!

Zakres zadań:
• Przygotowywanie i składanie wniosków o dofinansowanie projektów oraz monitorowanie ich postępu.
• Koordynowanie projektów finansowanych ze środków zewnętrznych, w tym zarządzanie budżetem, harmonogramem i zespołem projektowym.
• Utrzymywanie kontaktu z partnerami zewnętrznymi, instytucjami finansującymi oraz organizacjami pozarządowymi.
• Zapewnienie przestrzegania terminów i standardów jakościowych projektów.
• Raportowanie postępu projektów oraz rozliczanie wydatków finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Szukamy osoby, która:
• Posiada doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania z zewn. źródeł (środki unijne i PFRON, itp.).
• Sprawnie komunikuje się w języku angielskim.
• Posiada doświadczenie związane z zarządzaniem i rozliczaniem projektów trwających minimum półtora roku.
• Potrafi organizować, planować i monitorować pracę własną i zespołu projektowego.
• Mile widziane wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem projektami, finansami lub pokrewnymi.

Oferujemy:
• Współpracę z jedyną fundacją korporacyjną w Polsce wspierającą osoby z niepełnosprawnością.
• Pracę pełną wyzwań z dużą misyjnością. Możesz realnie przyczynić się do wzrostu zatrudnienia osób z niepełnosprawnością.
• Zgrany, zaangażowany Zespół do współpracy. U nas nie ma korporacyjnej atmosfery
• Pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy, w zależności od wymagań projektowych.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i oferta jest dla Ciebie ciekawa, prześlij do nas swoją aplikację poprzez formularz rekrutacyjny https://www.integralia.pl/oferta-pracy/koordynator-koordynatorka-ds-realizacji-projektow/

Fundacja jest pracodawcą równych szans i zachęcamy osoby o różnym pochodzeniu, płci i doświadczeniu do składania aplikacji.

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami. Rozmowy kwalifikacyjne będą odbywać się w godzinach 8.00 – 16.00 (stacjonarnie lub online).
Jeśli masz jakieś potrzeby w procesie rekrutacji w związku z niepełnosprawnością, zostaw informację w formularzu rekrutacyjnym. Weźmiemy to pod uwagę.

Dziękujemy wszystkim kandydatom/kandydatkom za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.