Koordynator/ka działań promocyjnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Marketing,
Organizacja i obsługa imprez
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

FIRMA GASTRO PROTECT
poszukuje do współpracy dwóch otwartych, zorganizowanych, punktualnych i odpowiedzialnych koordynatorów/ek hostess oraz promotorów klubowych.
Pracujemy w centrum miasta koordynując stałe akcje promocyjne oraz stale szkoląc swój zespół.
Przed objęciem stanowiska kandydat odbywa szkolenie.
Jeśli nie posiadasz doświadczenia ale czujesz, że masz predyspozycje na w.w. stanowisko – APLIKUJ!

Twoje zadania:
1. Bezpośredni nadzór nad realizacją działań marketingowych w terenie
2. Bieżący kontakt z kierownikiem klubu oraz działem monitoringu
3. Koordynacja grafiku pracy hostess oraz promotorów
4. Wsparcie w realizacji założonych targetów sprzedaży, dbanie o najwyższą jakość realizowanych akcji
5. Planowanie, raportowanie, rozliczanie przeprowadzonych akcji
6. Dbanie o atmosfere panującą w zespole oraz szkolenia nowych pracowników.

Idealnie jeśli:
1. Masz doświadczenie w działaniach marketingowych, sprzedaży lub gastronomii
2. Znasz j. Angielski w stopniu komunikatywnym
3 Jesteś dyspozycyjny/a w wymiarze pełnego etatu w godzinach nocnych
4. Masz predyspozycje aby zarządzać zespołem i umiesz szybko reagować na pojawiające się trudności
5. Preferowany wiek 24 – 35 lat

Od nas otrzymasz:
1. Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
2. Atrakcyjną podstawę + stałe prowizje
3. Wynagrodzenie w systemie tygodniowym
4. Pracę pełną wyzwań
5. Możliwość rozwoju
6. Wsparcie doświadczonych osób.
7. Przeszkolony zespół, gotowy do pracy.

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

Aktualizacja: 26.10.2023