Ogłoszenie nieaktualne

Kosmetyczka

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe (najlepiej medyczne).
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego.
  • Biegła znajomość języka polskiego i rosyjskiego.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi, komunikatywność, uśmiechnięcie.
  • Tolerancja na stres.
  • Poprawność i dokładność.

Opis stanowiska

  • Spotkanie z klientami, konsultacje, wycena.
  • Przeprowadzenie zabiegów depilacji laserowej na nowoczesnym sprzęcie laserowym.
  • Wypełnianie dokumentacji.
  • Kontrola dostępności materiałów eksploatacyjnych.
  • Utrzymanie czystości w gabinecie.

Oferujemy

  • Motywacyjne wynagrodzenie w wysokości 6000-9000 netto.
  • Możliwość awansu zgodnie z planem rozwoju.
  • Praca zgodna z harmonogramem, możliwość zatrudnienia na niepełny etat.
  • Przyjazna i zgrana drużyna.
  • Jeśli jesteś odpowiedzialny, kochasz swoją pracę i dążysz do rozwoju zawodowego, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.

Aktualizacja: 29.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl