Ogłoszenie nieaktualne

Kosztorysant Budowlany

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Infrastruktura,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Zadania:
  • przygotowywanie wycen/kosztorysów w oparciu o KNR, normy, kalkulacje własne w programie Norma
  • weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców
  • mile widziana umiejętność wykonywania przedmiarów i kosztorysów wielobranżowych
  • analiza treści SIWZ oraz interpretacja specyfikacji technicznych i zapisów kontraktowych
  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów robót na postawie koncepcji projektu
  • sporządzanie zestawień porównawczych otrzymanych ofert i ich analiza
  • analiza dokumentacji projektowej, weryfikacja pod kątem technologicznym, optymalizacyjnym i finansowym
  • ścisła współpraca z inwestorem, kierownikami budowy, działem projektowym
  • analiza dokumentacji przetargowej oraz dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie 2-3 lata na podobnym stanowisku
  • znajomość programu NormaPro oraz AutoCAD
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • uprawnienia budowlane
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy
  • atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
  • udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • przejrzyste oraz stabilne warunki zatrudnienia
Informacje o firmie
Nasz klient to Wykonawca działający na terenie województwa pomorskiego. Posiada doświadczenie w różnorodnych projektach budowlanych i inwestycyjnych, które zaowocowało setkami zadowolonych inwestorów. Realizowali profesjonalne projekty związane z budową dróg, hal, budownictwem kubaturowym i deweloperskim.

Aktualizacja: 23.02.2024