Kosztorysant / Technolog (branża metalowa)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Produkcja,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących projektu, głównie w języku angielskim
  • Wstępna ocena wykonalności projektu
  • Przygotowywanie wycen m.in. rurociągów, zbiorników, urządzeń przemysłowych i procesowych
  • Kontakt z klientem w zakresie technicznym na etapie ofertowym
WYMAGANIA
  • Min. 3 lata doświadczenia w zakresie kosztorysowania i/lub technologii procesowych
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, MS Office (mile widziana znajomość AutoCAD)
  • Wiedza techniczna w obszarach: spawalnictwa, obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej blach / rur
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologia techniczna (na co dzień będziesz pracował na dokumentacji w języku angielskim)
  • Skrupulatność, terminowość, umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (w trakcie pandemii nie redukowaliśmy etatów)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia oraz Opieki Medycznej na preferencyjnych warunkach
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • Dodatkowe dni wolne w roku (Wigilia, Sylwester)
  • Spotkania integracyjne, sportowe środy
  • Stanowisko do objęcia od zaraz
Informacje o firmie
Firma EURO-WELD jest firmą rodzinną, produkcyjną, świadczącą usługi w zakresie wykonawstwa rurociągów, zbiorników ciśnieniowych, parowników, wymienników ciepła, urządzeń i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Wykonujemy projekty zgodnie z dokumentacją klienta. Współpracujemy przede wszystkim z klientami ze Skandynawii i Europy Zachodniej przy projektach znajdujących zastosowanie m.in. w branżach offshore, morskiej, petrochemicznej, energetycznej, chemicznej, farmaceutycznej.

Aktualizacja: 25.07.2023