Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa / Księgowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne,
  • Doświadczenie księgowe min. 1 rok, mile widziane doświadczenie we współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, dokładność, terminowość,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Opis stanowiska

  • Weryfikacja dokumentów księgowych wspólnot mieszkaniowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupu i sprzedaży i innych dokumentów księgowych w programie DOM 5 (możliwe szkolenie w tym zakresie),
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • Potwierdzenie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach pełnego etatu, po zakończeniu okresu próbnego (ok. 3 miesięcy),
  • Pokrywamy koszty szkoleń (uzgodnionych),
  • Dwa razy w roku premia uznaniowa,
  • Praca w miłym zespole.

Aktualizacja: 25.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl