Księgowa Zdalna KPiR, Kadry-Płace, ZUS

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Audyt / Podatki,
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Praca zdalna dla samodzielnej księgowej KPiR, kadry-płace, ZUS.

Wymagania
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość programu Rachmistrz, Gratyfikant, Płatnik, Saldeo oraz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym przy prowadzeniu KPiR/Ryczałtów, kadry-płace, ZUS
Opis stanowiska
  • zdalne, samodzielne prowadzenie KPiR, Ryczałtów PPE, kadry-płace, ZUS klientów biura rachunkowego
  • zamykanie miesiąca
  • obliczanie zaliczek na podatki PIT, PPE
  • sporządzanie plików JPK
  • prowadzenie kadr-płac
  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji do US i ZUS
  • prowadzenie bieżącej korespondencji mailowej z klientami
Oferujemy
  • w pełni samodzielne stanowisko
  • zdalna praca w dowolnym wybranym przez Ciebie czasie
  • wynagrodzenie prowizyjne

Aktualizacja: 06.08.2023