Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa/Księgowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania – świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.
Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu. Aktualnie poszukujemy osoby na
stanowisko:
lokalizacja: Nowy Tuchom k. Gdańska

Do naszego zespołu Księgowości poszukujemy dynamicznego pracownika, zmotywowanego do ciągłego rozwoju, który chętnie podejmie nowe wyzwania związanie z obsługą podmiotu francuskiego zarejestrowanego w Polsce dla celów VAT. To nie tylko szansa na pogłębianie wiedzy podatkowej, ale też możliwość pracy w międzynarodowym zespole i wymianę doświadczeń.

ZADANIA
  • Sporządzanie deklaracji VAT-UE; JPK; INTRASTAT,
  • Kontrola prawidłowości ujęcia transakcji w rejestrach VAT,
  • Kompletowanie dokumentacji WDT, import towarów,
  • Stały kontakt z Centralą Elis w Paryżu w zakresie rozliczeń podatkowych w Polsce,
  • Udział w zamknięciu miesiąca, roku, współpraca z audytorami.

OCZEKUJEMY
  • Wykształcenia wyższego o specjalności finanse, rachunkowość, podatki, ekonomia,
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywnej znajomość j. angielskiego, która umożliwi swobodną komunikację z pracownika Elis z innych krajów a także udział w międzynarodowych projektach z obszaru księgowego.
  • Dobrej znajomości MS Excel (tabele przestawne, funkcje wyszukaj pionowo/poziomo itp.)
  • Znajomości obowiązujących przepisów w zakresie rachunkowości i podatków,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP.

OFERUJEMY
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, która jest od 25 lat na rynku,
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, karty przedpłacone, paczki świąteczne)
  • Owocowe poniedziałki,
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników.
Wyślij swoje CV za pomocą linku:

Aktualizacja: 11.05.2023