Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa/Księgowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Chronospace jest prężnie rozwijającym się start-upem technologicznym. Realizuje gry klasy AAA i AA, projekty edukacyjne oraz inscenizacje historyczne na PC, konsolę i VR. Firma posiada wiele Polskich oraz międzynarodowych wyróżnień m.in. 1 miejsce głosem publiczności jako najlepsza firma na świecie Gaming/ VR&AR w konkursie z doliny krzemowej '' World Festival Innovation Awards 2021''.
www.chronospace.com

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy osobę na stanowisko Księgowa/Księgowy:

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie i analiza ksiąg rachunkowych spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Rozliczanie podatków VAT i dochodowych
  • Rozliczanie projektów dofinansowanych ze środków unijnych we współpracy z Project Managerem
  • Prowadzenie ewidencji do ulgi B+R oraz IP BOX
  • Udział w badaniu sprawozdań finansowych i współpraca z audytorami
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych, przeprowadzanie wycen i klasyfikacji
  • Sprawozdania GUS
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego
  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego
  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, podatków oraz kodeksu spółek handlowych
  • Znajomość  ewidencjonowania ulgi B+R, IP BOX oraz dotacji unijnych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Praktycznej znajomości programu Optima
  • Doświadczenie we współpracy z działem kadr
  • Operatywność i zaangażowanie
  • Sumienność i terminowość

Oferujemy:
  • Umowę o pracę/zlecenie/B2B
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego i umiejętności
  • Praca stacjonarna
  • Ciekawe i zróżnicowane projekty realizowane przez spółkę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w zależności od posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji
  • Pizza w piątki

Aplikacje prosimy przesyłać na: [ukryte]  w tytule maila podając "Księgowa/Księgowy".

Aktualizacja: 09.08.2023