Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa/Księgowy

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Duża firma produkcyjna zatrudni Księgową.

Główne zadania:
  • księgowanie dokumentów księgowych,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • bieżąca obsługa rachunku bankowego (wyciągi, przelewy),
  • prowadzenieprocesu rozrachunków z Dostawcami i Odbiorcami,
  • współpraca w zakresie przygotowywaniadanych do sprawozdań finansowych,
  • rozliczaniedelegacji służbowych krajowych i zagranicznych,
  • rozliczanie kosztów i przychodów międzyokresowych,
  • uzgadnianiekont księgowych,
  • dbanieo przepływ informacji i zarządzanie świadomością.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne w zakresie finansów i rachunkowości,
  • znajomość zagadnień rachunkowych i przepisów podatkowych,
  • umiejętność ewidencji i analizy różnych zdarzeń gospodarczych,

  • umiejętność merytorycznej weryfikacji dokumentów kosztowych,
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku w spółce o profilu produkcyjnym,
  • doświadczenie w rozliczaniu podatku u źródła,
  • znajomość rozliczania faktoringu,
  • znajomość programu Microsoft Dynamics AX 2012.
Oferujemy:
  • pracęw innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwośćprzystąpienia doprogramuMultisport/Medicover Sport,
  • możliwośćwyboru ubezpieczenia grupowego,
  • prywatnąopiekę medyczną.

Aktualizacja: 31.01.2024